Policajné prípady cover

Policajné prípady: Nestrážený kočík, Aféra v bare

13. 12 2018 08:00 |
Policajné prípady
Policajné prípady Foto: TV Markíza

Počas hliadkovania nájde polícia kočiar s batoľaťom zamknutý bicyklovým zámkom.

Nestrážený kočík

Počas hliadkovania nájde polícia kočiar s batoľaťom zamknutý bicyklovým zámkom. Majiteľ neďalekého domu pán Henrich (43) netuší, komu kočiar a dieťa patria. Na základe kartičky poistenca nájdenej v kočiari privolá polícia matku Juditu (26). Judita nechápe, kam mohla zmiznúť babysitterka Irma (21), ktorej dieťa zverila.

Aféra v bare

Hlboko veriaca pani Uršuľa (38) prenasleduje svojho muža - stavbyvedúceho Marcela (41) do baru, kam vošiel s neznámou blondínou. Vrátnik Juraj (35) nechce Uršuľu pustiť dnu, lebo ešte nie je otvorené. Uršuľa však vnikne do baru zadným vchodom a je zdesená, keď tam objaví svojho muža v travesty kostýme.

Sprejeri

Majiteľ nových potravín Albert Jamrich (53) násilne núti skejtera Jakuba (16) drhnúť posprejovaný výklad. Zasahujúcej hliadke Jakub tvrdí, že on výklad neposprejoval. Do prípadu sa zamotá aj Jakubov otčim Rudo (35), ktorý musel kvôli Albertovým potravinám zatvoriť svoju večierku.

Jednorazovka nechce odísť

Predavačka Rita (23) privolá políciu, aby ju zbavila Vilo Rudiša (28), ktorého našla v byte po preflámovanej noci. Podarí sa jej vyhodiť dotieravého milenca na jednu noc, kým sa vráti z nočnej jej snúbenec Dávid (25)?

Pozrite si Policajné prípady vo štvrtok, 13.decembra, o 14.50!


Upútavka

 
Policajné prípady - v utorok až piatok o 14.55!
Sledujte celé epizody na