Policajné prípady cover

Policajné prípady: Skutočné divadlo, Pervitín v záhradníctve

12. 12 2018 08:00 |
Policajné prípady
Policajné prípady Foto: TV Markíza

Polícia sa ponáhľa zasiahnuť do parku, kde ohlásili skupinu ozbrojených študentov.

Skutočné divadlo

Polícia sa ponáhľa zasiahnuť do parku, kde ohlásili skupinu ozbrojených študentov. Na mieste hliadka nachádza reálnu nabitú zbraň. Čo viedlo gymnazistov Lenku (16), Petra (17) a Jána (17) do situácie, pri ktorej mohol niekto prísť o život?

Pervitín v záhradníctve

Majiteľ záhradníctva Pavol Fedor (55) zavrie v prevádzke podozrivo sa správajúceho mladíka Daniela (22) a privolá políciu. Polícia Daniela zadrží a pri preverovaní situácie nájde pod kvetináčmi nachystané drogy a tiež bankovky. Pán Fedor je šokovaný, keď zistí, že do predávania drog v jeho obchode, by mal byť zapletený aj jeho syn Tomáš (24).

Opustené batoľa

Polícia je čašníčkou Laurou (36) privolaná do detského kútika, kde plače už dlhšiu dobu nestrážené batoľa. Zanechal niekto dieťa v kútiku úmyselne, alebo len nedopatrením?

Záchvat žiarlivého manžela

Záhradkár Marián (68) preveruje s políciou lúpež v jeho chatke, odkiaľ zmizla motorová píla. Páchateľ je hneď na vedľajšom pozemku. Zmocnil sa jej sused Igor Jasenák (45), ktorý v amoku po zistení, že ho žena podvádza, píli všetky veci na polovicu. K tragédii sa schyľuje, keď na pozemok príde jeho žena Eva (42) s milencom Branislavom (31).

Pozrite si Policajné prípady v stredu, 12.decembra, o 15.00!


Upútavka

 
Policajné prípady - v utorok až piatok o 14.55!
Sledujte celé epizody na