Policajné prípady cover

Policajné prípady: Matka chce vidieť svoju dcéru

30. 11 2018 08:00 |
Policajné prípady
Policajné prípady Foto: TV Markíza

Mirka (14) je sledovaná neznámou ženou.

Matka chce vidieť svoju dcéru

Mirka (14) je sledovaná neznámou ženou. Privolá políciu, ktorá ženu zadrží. Viola (38), je konfrontovaná s Mirkou. Keď ju vidí Mirkin otec Jaro (39) je šokovaný, je to Mirkina matka. O ktorej si Mirka myslí, že je mŕtva. Bývalá alkoholička má súdny zákaz priblíženia sa k dcére, ale tvrdí, že sa zmenila. Mirka ju chce spoznať a prosí otca, aby im dovolil sa stretávať. Polícia robí mediátora.

Muž nachytá ženu s milencom

Polícia je privolaná do bytu, kde vyčíňa žiarlivý manžel Karol (57), ktorý po návrate domov upodozrieva manželku Mirku (34), že skrýva v izbe milenca. Jeho zúrivosť sa vystupňuje, keď zistí, kto to je.

Nelegálna skládka

Environmentálny aktivista Jakub (27) privolá políciu, lebo je svedkom vyhadzovania odpadu na ilegálnu skládku v chránenom území. Odpad na mieste zanechal majiteľ neďalekej reštaurácie pán Valerián (57).

Nezodpovedný pestún

Mladá matka Silvia (28) žije v dome so svojím druhom - hudobníkom Petrom (27). Ich vzťah prejde skúškou, keď ho nechá doma strážiť svoju dcéru Emu (9). Peter ju zamkne v izbe a Ema pri pokuse o útek vážne ohrozí svoje zdravie.

Pozrite si Policajné prípady v piatok, 30.novembra, o 15.05!


Upútavka

 
Policajné prípady - v utorok až piatok o 14.55!
Sledujte celé epizody na