Policajné prípady cover

Policajné prípady: Pomsta tínedžerky, Spolupracovník SBS

08. 11 2018 08:00 |
Policajné prípady
Policajné prípady Foto: TV Markíza

Milena (43) dostala od dcéry Martiny (16) telefonát, že je pri neďalekých garážach a v nebezpečenstve.

Pomsta tínedžerky

Milena (43) dostala od dcéry Martiny (16) telefonát, že je pri neďalekých garážach a v nebezpečenstve. Na mieste polícia narazí na Karolínu (17), ktorá sa vydáva na útek.

Spolupracovník SBS

Majiteľ obchodu s elektronikou Marek (50) ohlási krádež. Podozriví sú Pavlína (26) a Radek (46), pripútaný na invalidnom vozíku. Záznam z kamery však chýba. Zatiaľ čo pracovník SBS Andrej (27) ťažko vysvetľuje, prečo bola kamera vypnutá, Pavlína sa snaží zbaviť lupu skrytého v invalidnom vozíku.

Dievča z pivnice

Anonymné hlásenie upozorní políciu na krik maloletej osoby. Beáta (31) popiera, že by malo ísť o jej dcéru, ktorá je práve u babky. Polícia na ulici stretáva Františka (6), ktorý ich zavedie k dievčatku zavretému v pivnici. Ukáže sa, že ide o Beátinu dcéru Mišelku (5).

Luxusná bunda

Polícia prešetruje konflikt dvoch bezdomovcov Martina (58) a Ištvána (49) o luxusnú bundu. Hliadka v nej objavuje cudziu peňaženku a zbraň. V Ištvánovom vrecku začne zvoniť mobil skutočného majiteľa bundy Michala (43), ktorého Ištván privolá na miesto činu. Michal (43) nevie dokázať, že drží zbraň legálne a pokúsi sa o útek.

Pozrite si Policajné prípady vo štvrtok, 8.novembra, o 14.50!

Upútavka

 
Policajné prípady - v utorok až piatok o 14.55!
Sledujte celé epizody na