Policajné prípady: Špeciálny šalát, Hotelová aféra, Mačacia Žena

16. 03 2017 08:00 |
Policajné prípady
Policajné prípady Foto: TV Markíza

Beáta žiada od recepčného Marcela, aby jej povedal s kým sa jej manžel v hoteli ubytoval, lebo jej prišiel anonym, že sem chodí s milenkou.

Špeciálny šalát

Gitka Hudáková (53) odmieta zaplatiť za obed v reštaurácii. Polícia nájde v jej tanieri švába. Majiteľ prevádzky Bohan Jasľovský (37) tvrdí, že si tam švába dala sama. Polícia však zistí, že v kuchyni robí Hudákovej niekdajší žiak Jakub (24), ktorý má určite dôvod pomstiť sa svojej učiteľke.

Hotelová aféra

Beáta Koreňová (54) žiada od recepčného Marcela (43), aby jej povedal s kým sa jej manžel Ivan (57) v hoteli ubytoval, lebo jej prišiel anonym, že sem chodí s milenkou. Marcel to odmieta, na recepciu však príde brigádnička Kamila (22), ktorá povie, že to ona poslala anonym, aby Beáta zistila, čo je jej muž zač.

Mačacia Žena

Polícia je privolaná pani Elenou (32) kvôli rušeniu nočného kľudu v byte dôchodkyne pani Boženy (73). Polícia zistí, že dôchodkyňa zhromažďuje v byte túlavé mačky, ktoré rušia okolie.

Napadnutá prostitútka

Polícia je privolaná k porezanej prostitútke Nikole (31), ktorú napadla zrejme pani Svetlana (51) - žena jej zákazníka pána Radoslava (54). Polícia ide do domu pána Radoslava, kde ho jeho žena ohrozuje strelnou zbraňou. Polícia ho musí zachrániť.

Pozrite si Policajné prípady vo štvrtok, 16.marca, o 15.00!

 

Komentáre ( 0)