Policajné prípady: Záhradná párty, Dyslexia, Nemravní...

12. 12 2017 08:00 |
Policajné prípady
Policajné prípady Foto: TV Markíza

Svetlana (54) zavolá políciu kvôli hlučnej párty u susedov.

Záhradná párty

Svetlana (54) zavolá políciu kvôli hlučnej párty u susedov. Hliadka situáciu preverí a usporiadateľ, syn neprítomných rodičov Rudolf (20), zaplatí pokutu. Pred domom však zastavuje auto skutočného syna majiteľov domu.

Dyslexia

Gvendolína (61) nahlási o pomoc volajúce dieťa zatvorené u susedov v byte. Polícia nadviaže kontakt s malou Lenkou (9). Sťažuje sa, že jej mama nepomáha s domácimi úlohami. Mária (33), Lenkina mama vracajúca sa z nákupov, vysvetľuje polícii, čo sa v skutočnosti deje.

Nemravní

Zdena (61) upozorní políciu na sex na verejnosti v zaparkovanom aute. Aktérmi sú Dominika (25) a Tomáš (32). U oboch sa preukáže, že sú neverní svojím partnerom, no polícia ich len napomína. Spravodlivosť však chce vziať do svojich rúk Zdena, ktorú nezaujímajú svetské zákony, ale božia spravodlivosť. Rozhodne sa všetko povedať Tomášovej žene.

Nespokojná staroba

Henrichovi (74) odcudzili celú penziu. Riaditeľka domu seniorov Eva (48) to odmieta. Krátko na to Henrich prizná, že si krádež vymyslel. Políciu zavolal kvôli agresívnemu správaniu ošetrovateľa Juraja (32). Polícia sa stáva svedkom takéhoto správania...

Pozrite si Policajné prípady v utorok, 12.decembra, o 15.00!


Komentáre ( 0)