Policajné prípady: Nebezpečný bicykel, Kurátorka...

07. 12 2017 08:00 |
Policajné prípady
Policajné prípady Foto: TV Markíza

Z miesta dopravnej nehody unikla zranená cyklistka.

Nebezpečný bicykel

Z miesta dopravnej nehody unikla zranená cyklistka. Hliadka objaví cyklistku Ivanu (31) v neďalekom kvetinárstve, kde obviňuje majiteľa a svojho expriateľa Roba (38) z pokusu o vraždu. Vyšetrovanie ukáže, že s bicyklom manipulovala Robova dcéra Nina (17)...

Kurátorka

Jozef (43) zavolá políciu, pretože sa jeho manželka, sociálna kurátorka, Hana (41) ešte nevrátila domov z práce. Nikto o nej nič nevie a podozrenie vedie k jej klientovi Michalovi (22). Vypovie, že Hana už odišla, no suseda Milada (72) tvrdí opak.

Dementný muž

Hliadka je privolaná vyriešiť konflikt elektrikárov Gregora (43) a Pavla (27). Dôvodom je obálka s peniazmi, ktorú našli v rozvodovej skrinke domu č. 12. Obyvatelia domu Ernest (74) ani jeho dcéra Lucia (48) o peniazoch spočiatku nič nevedia. Neskôr si Ernest spomenie, že ich tam pred mesiacom schoval pre prípad, že by sa vrátila vojna.

Incident pri recyklačnej nádobe

Polícia vyšetruje Martina (16), ktorý vypáčil nádobu s recyklačným odpadom. Tvrdí, že mu mama vyhodila tepláky omylom aj s mobilom. Mobil mu však zvoní v nohaviciach, čo usvedčí Martina z klamstva. Na scéne sa objavuje Martinova mama (39), ktorá chce ukázať chlapcovi, že vo vyhodených teplákoch nič nie je. No predsa tam niečo objaví!

Pozrite si Policajné prípady vo štvrtok, 7.decembra, o 14.50!


Komentáre ( 0)