Policajné prípady: Vymenené dieťa, Domáca pálenka...

06. 12 2017 09:00 |
Policajné prípady
Policajné prípady Foto: TV Markíza

Michaela (28) je na pokraji nervového zrútenia.

Vymenené dieťa

Michaela (28) je na pokraji nervového zrútenia. V kočíku sa nenachádza jej, ale cudzie dieťa. Situácia sa vysvetlí, keď na miesto prichádza vystrašený Libor (31).

Domáca pálenka

Teo (26) a Roman (31) sa dostali do potýčky v krčme. Teo obviňuje majiteľa krčmy Romana z otrávenia alkoholom jeho priateľky Maji (24). Roman si zase myslí, že Teo a Maja len nechcú zaplatiť účet. Pozornosť na seba strhne čašník Ján (43), ktorý sa snaží ukryť fľaše pálenky v sklade.

Nemravné fotky

Polícia je zavolaná do fotolabu, kde objavili fotky s detskou pornografiou. Objednávateľ Michal (24) tvrdí, že o ničom nevie. Fotky ho poslala vyvolať jeho šéfka, fotografka Matilda (36). U Matildy polícia objaví chlapca z fotografii Damiána (9). Chlapec má niekoľko modrín a je zakrvavený. Vysvitne, že Damián je Matildin syn...

Ukrajinská milenka

Vanda (42) a Kalyna (21) sa dostali do fyzického konfliktu. Vanda tvrdí, že Kalyna je ukrajinská milenka jej muža Viktora (46). Ten to razantne popiera. Keď sa objaví aj druhá Ukrajinka Zina (19), Viktor znervóznie. Zina sa nečakane pokúsi o útek, polícia ju zadrží.

Pozrite si Policajné prípady v stredu, 6.decembra, o 15.00!


Komentáre ( 0)