Policajné prípady: Babka na strome, Falošné telefóny

12. 04 2017 08:00 |
Policajné prípady
Policajné prípady Foto: TV Markíza

Chovankyňa hospica Terézia (71) vylezie na strom a odmieta zliezť, kým jej nesľúbia, že ju pustia domov.

Babka na strome

Chovankyňa hospica Terézia (71) vylezie na strom a odmieta zliezť, kým jej nesľúbia, že ju pustia domov. Jej syn ju tam zavrel, ale mal ju doopatrovať. Prichádza jej vnučka Lucia (26), ktorá dostala babkin byt, ale netušila, že jej otec takto babku upratal. Lucia si vezme babku do svojho bytu, aby ju doopatrovala.

Falošné telefóny

Polícia prichytí tínedžerku Kláru (13) a jej kamaráta Samuela (14), ako sa bijú na námestí. Klára má plný vak falošných mobilných telefónov a peňazí. Predáva ich pre svoju mamu Karolínu (36), ktorá je drogovo závislá.

Kradnúce dieťa

Polícia prenasleduje žiaka Dominika (12), ktorý ukradol deku. Dominik mieri do kotolne, kde žije s bezdomovkyňou Miladou (54). Milada dostala zápal pľúc a preto Dominik pre ňu ukradol deku. Dominik s ňou žije, lebo doma má len despotického alkoholického otca.

Nechcený nápadník

Tunisan Ahmed Gharbi (23) je napadnutý mužom Jánom Pavlíkom (48). Ján tvrdí, že je to zlodej. V skutočnosti je to priateľ Jánovej dcéry Ingrid (19). Ján sa nedokáže zmieriť s tým, že Ingrid chodí s Ahmedom a preto jej zobral telefón a zamkol ju doma.

Pozrite si Policajné prípady v stredu, 12.apríla, o 15.00!


Komentáre ( 0)