Policajné prípady: Výtržníci pri fontáne, Falošné tehotenstvo

28. 03 2017 08:00 |
Policajné prípady
Policajné prípady Foto: TV Markíza

Vlado sa ponáhľa do pôrodnice so svojou priateľkou Kamilou a takmer zrazia na prechode doktorku...

Výtržníci pri fontáne

Polícia je privolaná k dvom anglicky hovoriacim turistom, ktorí robia hluk v parku a močia do fontány. Čoskoro vysvitne, že sú to len študenti bilingválneho gymnázia Samuel (17) a Lukáš (17), keď príde ich učiteľka Laura (32), ktorej sa stratili.

Falošné tehotenstvo

Vlado (29) sa ponáhľa do pôrodnice so svojou priateľkou Kamilou (27) a takmer zrazia na prechode doktorku Milenu (41). Polícia ich zastaví a Milena sa chce na tehotnú pozrieť, zistí však, že má len falošné brucho. Vlado a Kamila auto ukradli.

Exhibicionista

Polícia odchytí exhibicionistu Martina (37), zistí však, že to je len dezorientovaný muž, ktorý sa vyzliekol, lebo mal šaty od krvi - má fóbiu z pohľadu na krv. Neďaleko leží jeho priateľka Jana (32), ktorá mala úraz na bicykli.

Unesené dieťa

Mladá mamička Alexandra (16) privolá políciu lebo jej niekto uniesol dieťa. Polícia zistí, že dieťa malo byť ilegálne predané jej tete Ivete (36), Alexandra si to však rozmyslela a chce si ho nechať. Dieťa nakoniec nájdu s jeho biologickým otcom Mariánom (22), ktorý ho uniesol, aby ho ukázal svojej mame, tiež si ho chce nechať.

Pozrite si Policajné prípady v utorok, 28.marca, o 15.00!


Komentáre ( 0)