Policajné prípady: Tehotenstvo, Lúpež v záložni, Zamknutí rodičia

23. 03 2017 08:00 |
Policajné prípady
Policajné prípady Foto: TV Markíza

Marta zaútočí na svoju nevestu Zuzanu, keď sa dozvie, že je tehotná. Polícia sa ju snaží spacifikovať.

Tehotenstvo

Marta (57) zaútočí na svoju nevestu Zuzanu (27), keď sa dozvie, že je tehotná. Polícia sa ju snaží spacifikovať. Domov prichádza jej syn Juraj (29) a nechápe, prečo jeho mama útočí na jeho ženu, najmä keď je tehotná. Marta povie pravdu, že Juraj je impotent, a tak ho musela Zuzana podviesť.

Lúpež v záložni

Polícia zasahuje v záložni, kde došlo k lúpežnému prepadnutiu. Viktória (34) sa pokúsi utiecť z miesta činu, ale polícia ju zadrží. V záložni zadrží jej spoločníka Matúša (37), ktorého chcela Viktória zradiť a utiecť mu s lupom.

Zamknutí rodičia

Polícia ide preveriť nezvestnosť úradníčky Lívie (41) do jej domu. Tam nájdu len jej syna Milana (15). Z pivnice sa ozývajú hlasy volajúce o pomoc – je to Lívia a jej manžel Oliver (34). Milan ich tam zamkol, lebo má problémy v škole.

Nezaplatený účet v bare

Čašníčka Marcela (27) privolá políciu na zákazníka Martina (34), ktorý údajne včera večer nezaplatil účet spolu s partiou svojich kamarátov. Martin tvrdí, že to musí byť omyl a zavolá svojho kamaráta Olivera (39). Vyjde najavo, že Oliver si nechal peniaze za účet, lebo má dlhy.

Pozrite si Policajné prípady vo štvrtok, 23.marca, o 15.00!

Komentáre ( 0)