13. 03 2017 08:00 |

Policajné prípady: Sexuálne obťažovanie na párty, Stratený chlapec

Polícia v neskorej hodine odchytí chlapča Olivera (5), ktorý zablúdil na ceste ku starej mame...

Policajné prípady
Policajné prípady Foto: TV Markíza
Odhalené fotky

Juraj (21) fyzicky zaútočil v parku na študenta Adama (18). Po zásahu polície vysvetľuje, že to spravil v amoku, lebo Adam pridal na Facebook nahé fotky jeho sestry Kláry (17) - Adamovej ex-priateľky. Adam tvrdí, že nič také neurobil. Fotky však na Facebooku visia a polícia musí vypátrať, kto ich tam dal?

Stratený chlapec

Polícia v neskorej hodine odchytí chlapča Olivera (5), ktorý zablúdil na ceste ku starej mame Emílii (59). U Emílie sa polícia dozvie, že jej dcéra Milka (33) jej celý deň nedvíha telefón. Polícia ide situáciu preveriť a v Milkinom byte je svedkom krvavej hádky Milky a jej muža Ota (38).

Sexuálne obťažovanie na párty

Podarí sa polícii rozlúsknuť prípad na bytovej párty? Opitá Simona (18) tvrdí, že sa stala obeťou sexuálneho obťažovanie mladíka Kamila (24). Jej priateľ Róbert (21) na Kamila zaútočí, aj keď nie je jasné, či si Simona iba nevymýšľa, aby zakryla svoju neveru? Situáciu zhoršujú aj drogy, ktoré všetci užili, a ktorých zvyšok polícia na byte objaví.

Biologický otec

Jonáš (38) privolá políciu na pedofila Vasila (39), ktorý na ich dvore obťažoval jeho dcérku Barborku (9). Situácia sa skomplikuje, keď na miesto dorazí Jonášova manželka Ľubica (36) a prizná, že Vasila pozná - je to jej bývalý priateľ, s ktorým sa rozišla tesne pred svadbou s Jonášom. Je Vasil skutočne pedofil, alebo je s Barborkou v nejakom príbuzenskom vzťahu?

Pozrite si Policajné prípady v pondelok, 13.marca, o 15.00!

Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?

UPÚTAVKA

 
Policajné prípady - utorok až piatok o 15.00! (13. týždeň 2017)