Policajné prípady: Vojna o dedičstvo, Rušenie domového pokoja

08. 03 2017 08:00 |
Policajné prípady
Policajné prípady Foto: TV Markíza

Milena sa chce po odchode od manžela uchýliť do chatky na záhradke po otcovi. Podarí sa jej zhostiť dedičstva...

Vojna o dedičstvo

Milena (44) sa chce po odchode od manžela uchýliť do chatky na záhradke po otcovi. Podarí sa jej zhostiť dedičstva, o ktoré sa však doteraz starala iba jej sestra Viera (59)? Všetko ešte zhorší záujem developerov o pozemok.

Rušenie domového pokoja

Diana Kollárová (62) privolá políciu na svojich hlučných susedov Andreja (18) a Sama (21). Vyzerá to ako obyčajná susedská nezhoda, z údajných študentov sa však vykľujú organzovaní zlodeji drahej techniky.

Mladá žena podozrivá z prostitúcie

Žiarlivá manželka Milada (52) sa dobíja do masážného salónu pani Klimečkovej (27) v prízemnom byte. Polícii vysvetľuje, že sa jedná o nevestinec a dnu je jej manžel. Po preverení však vyjde najavo, že sa jedná o obyčajný masážny salón a dnu nebol jej muž, ale syn Šimon (18).

Tínedžerka kradne v obchode

Tínedžerka Alica (14) je prichytená majiteľom obchodu Fedor Komárnickým (46) pri krádeži. Alica tvrdí, že pán Komárnicky ju sexuálne obťažoval, majiteľ však polícii ukáže záznam z kamery, ktorý svedčí o jeho nevine. Polícia odvedie Alicu domov za otcom Ondrejom (38) a z ich konfrontácie pochopí, že Alica kradla, aby si získala otcovu pozornosť.

Pozrite si Policajné prípady v stredu, 8.marca, o 15.00!


Komentáre ( 0)