Policajné prípady: Matka chce vidieť svoju dcéru, Nelegálna skládka

07. 03 2017 08:00 |
Policajné prípady
Policajné prípady Foto: TV Markíza

Mirka je sledovaná neznámou ženou. Privolá políciu, ktorá ženu zadrží.

Matka chce vidieť svoju dcéru

Mirka (14) je sledovaná neznámou ženou. Privolá políciu, ktorá ženu zadrží. Viola (38), je konfrontovaná s Mirkou. Keď ju vidí Mirkin otec Jaro (39) je šokovaný, je to Mirkina matka. O ktorej si Mirka myslí, že je mŕtva. Bývalá alkoholička má súdny zákaz priblíženia sa k dcére, ale tvrdí, že sa zmenila. Mirka ju chce spoznať a prosí otca, aby im dovolil sa stretávať. Polícia robí mediátora.

Muž nachytá ženu s milencom

Polícia je privolaná do bytu, kde vyčíňa žiarlivý manžel Karol (57), ktorý po návrate domov upodozrieva manželku Mirku (34), že skrýva v izbe milenca. Jeho zúrivosť sa vystupňuje, keď zistí, kto to je.

Nelegálna skládka

Environmentálny aktivista Jakub (27) privolá políciu, lebo je svedkom vyhadzovania odpadu na ilegálnu skládku v chránenom území. Odpad na mieste zanechal majiteľ neďalekej reštaurácie pán Valerián (57). Polícia má možnosť presvedčiť sa o podlom na vlastné oči. Valeriánovi sa už zo znečisťovania prírody nepodarí vykrútiť.

Nezodpovedný pestún

Mladá matka Silvia (28) žije v dome so svojím druhom - hudobníkom Petrom (27). Ich vzťah prejde skúškou, keď ho nechá doma strážiť svoju dcéru Emu (9). Peter ju zamkne v izbe a Ema pri pokuse o útek vážne ohrozí svoje zdravie.

Pozrite si Policajné prípady v utorok, 7.marca, o 15.05!


Komentáre ( 0)