07. 03 2017 08:00 |

Policajné prípady: Matka chce vidieť svoju dcéru, Nelegálna skládka

Mirka je sledovaná neznámou ženou. Privolá políciu, ktorá ženu zadrží.

Policajné prípady
Policajné prípady Foto: TV Markíza
Matka chce vidieť svoju dcéru

Mirka (14) je sledovaná neznámou ženou. Privolá políciu, ktorá ženu zadrží. Viola (38), je konfrontovaná s Mirkou. Keď ju vidí Mirkin otec Jaro (39) je šokovaný, je to Mirkina matka. O ktorej si Mirka myslí, že je mŕtva. Bývalá alkoholička má súdny zákaz priblíženia sa k dcére, ale tvrdí, že sa zmenila. Mirka ju chce spoznať a prosí otca, aby im dovolil sa stretávať. Polícia robí mediátora.

Muž nachytá ženu s milencom

Polícia je privolaná do bytu, kde vyčíňa žiarlivý manžel Karol (57), ktorý po návrate domov upodozrieva manželku Mirku (34), že skrýva v izbe milenca. Jeho zúrivosť sa vystupňuje, keď zistí, kto to je.

Nelegálna skládka

Environmentálny aktivista Jakub (27) privolá políciu, lebo je svedkom vyhadzovania odpadu na ilegálnu skládku v chránenom území. Odpad na mieste zanechal majiteľ neďalekej reštaurácie pán Valerián (57). Polícia má možnosť presvedčiť sa o podlom na vlastné oči. Valeriánovi sa už zo znečisťovania prírody nepodarí vykrútiť.

Nezodpovedný pestún

Mladá matka Silvia (28) žije v dome so svojím druhom - hudobníkom Petrom (27). Ich vzťah prejde skúškou, keď ho nechá doma strážiť svoju dcéru Emu (9). Peter ju zamkne v izbe a Ema pri pokuse o útek vážne ohrozí svoje zdravie.

Pozrite si Policajné prípady v utorok, 7.marca, o 15.05!Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?

UPÚTAVKA

 
Policajné prípady - utorok až piatok o 15.00! (13. týždeň 2017)